Jak skutecznie sprzedać produkt?
Jak badać potrzeby Klienta?
Jak skutecznie zakończyć transakcję?
Jak zwiększyć sprzedaż?
Jak sprawić, aby Klient do nas wrócił?

Sprzedaż to nie tylko fundament ekonomii, ale również bardzo ciężkie i wymagające dużej kreatywności zajęcie. Ze sprzedażą mamy do czynienia na co dzień. Wbrew pozorom jednak sprzedaż produktów i usług nie jest rzeczą łatwą. Zwłaszcza sprzedaż świadoma, która ma na celu osiągnięcie wyznaczonych celów. Zobaczmy, jak powinna wyglądać prawidłowa relacja z naszym potencjalnym Klientem.

Z każdą osobą pracownik powinien nawiązać odpowiedni kontakt, zbadać jego potrzeby, zareklamować towar, zachęcić do zakupu, a na koniec sprawić, aby zadowolony Klient nie tylko do Państwa wrócił, ale również polecił Was znajomym.

Każdy z wymienionych elementów jest równie ważny w całym procesie. Pominięcie któregokolwiek z elementów najczęściej prowadzi do niezrealizowania transakcji, lub w najlepszym przypadku do jednorazowego zakupu. W naszych szkoleniach sprzedażowych zwracamy uwagę na wszystkie istotne elementy ścieżki sprzedaży oraz rzeczy dodatkowe, dodające wartość całej transakcji tj. kultura sprzedaży, odpowiednia prezentacja towaru, komunikacja, dobra prezencja. Pamiętajmy o dwóch rzeczach:

 1.  Handlowiec czy Sprzedawca to WIZYTÓWKA Państwa sklepu czy firmy.
 2.  Szkolenie sprzedażowe jest procesem, który musi trwać, jeżeli chcecie Państwo utrzymać wysoki poziom sprzedaży.

Poniżej znajdą Państwo główne zagadnienia poruszane podczas naszego szkolenia. Proszę tylko pamiętać, że ostateczny kształt i długość szkolenia zależy przede wszystkim od poziomu zaawansowania uczestników oraz od wspólnie ustalonego celu szkolenia.

Najczęściej poruszane zagadnienia:

 1. Cechy dobrego sprzedawcy 
 2. Przygotowanie do spotkania z Klientem
 3. Pierwsze wrażenie
 4. Zasady komunikacji z Klientem
 5. Budowanie zaufania
 6. Spontaniczność i szybkie podejmowanie decyzji
 7. Personalizacja Klienta
 8. Analiza potrzeb
 9. Zadawanie pytań
 10. Zaspokajanie potrzeb Klienta
 11. Znajomość produktu/oferty,
 12. Umiejętność prezentacji – język korzyści
 13. Reakcja na zastrzeżenia, obiekcje i obawy
 14. Budowanie bezpieczeństwa i zaufania
 15. Utrzymanie więzi
 16. Obsługa posprzedażowa
 17. Pozyskiwanie nowych Klientów
 18. Klucz do skutecznej sprzedaży wg Briana Tracy
 19. Podsumowanie

Dlaczego my?

Co nowego?

 • 3 września 2019

  Dla nas liczą się ludzie - zarówno pracownicy, jak i klienci. Wpieramy rekrutacje, tworzymy opisy stanowisk, pomagamy przy onboardingu, tworzeniu szkoleń wdrożeniowych, kreowaniu przejrzystej ścieżki rozwoju, usprawnianiu komunikacji, badaniu satysfakcji pracowników i odpowiedzi na ich oczekiwania. Sprzedaż podnosimy dzięki szkoleniom z technik sprzedaży i obsługi klienta, m.in. poprzez położenie nacisku na badanie oczekiwań klientów, opracowanie solidnej argumentacji, umiejętne reagowanie na obiekcje klienta oraz utrwalanie nabytej wiedzy w praktyce. 

  Jeżeli zależy Państwu na rozwoju firmy i zaangażowaniu pracowników, na zwiększeniu sprzedaży i poprawieniu jakości obsługi klienta - zapraszamy do kontaktu!

   

   
 • 15 września 2019

   

  Piotr Łatas od kilku lat prowadzi szkolenia z technik prezentacji i pozyskiwania nowych klientów wraz z podpowiedziami marketingowymi. Zapraszamy do kontaktu. 


  Zapobieganie przemocy

  Oddzielenie Pracy Socjalnej od usług i świadczeń

  oraz inne tematy z zakresu Pomocy Społecznej - prowadzi Marta Kowalewska - wieloletni kierownik Filii nr.1 MOPS w Krakowie, wykładowca na Krakowskiej Akademii im. A.Frycza Modrzewskiego, która obecnie prowadzi Pogotowie Opiekuńcze.  

  Kontakt do Pani Marty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza firma

KGT to zespół trenerów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych i dużych firm. Jesteśmy Kierownikami, Dyrektorami, właścicielami firm, Trenerami w dużych korporacjach, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał.

Rekomendacje

10 listopada 2011

„Praca z Ewą daje wiele satysfakcji, na etapie projektowania szkolenia ma wiele świetnych pomysłów, potrafi je wcielić w życie, dzięki nim prowadzone przez Nas warsztaty i szkolenia były żywiołowe i dawały uczestnikom wiele okazji do uczenia. Na sali szkoleniowej Ewa to 100% profesjonalistka. Życzę każdemu tak zaangażowanego współpracownika.”

 

"Prowadząca zajęcia Pani Ewa Janas wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe"

Wojciech Kowalewski, 

Michał Toma

Korzyści dla Państwa

 • Kompetentni Trenerzy
 • Wysoka jakość usług
 • Dogodne terminy i miejsca szkoleń
 • Rozwój Państwa Firmy
 • Rozwój pracowników
 • Wzrost motywacji pracowników
 • Badanie luk kompetencyjnych
 • Planowanie ścieżek rozwoju
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności