Jak motywować pracowników do pracy?
Jak zmotywować samych siebie do działania?
W jaki sposób zwiększyć efektywność pracy, podnieść wydajność pracowników i tym samym zrealizować ambitne cele?
Jak zbudować zespół zaangażowanych pracowników?
Jak zatrzymać dobrego pracownika?
Czy pieniądze zawsze nas motywują?
Co zrobić, żeby nam się chciało tak, jak nam się nie chce?

Motywacja to bardzo obszerny i kluczowy temat. Zmotywowani pracownicy pracują lepiej i efektywniej, co wprost proporcjonalnie przekłada się na wyniki i tym samym zyski Firmy. Nic więc dziwnego, że jest to nieodzowny element zarządzania i jako taki powinien być również głównym elementem szkolenia menedżerów.

Okazuje się, że jest mnóstwo sposobów podnoszenia zaangażowania pracowników. Same pieniądze do tego nie wystarczą. My na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń chcemy Państwu przekazać naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności za pomocą wymienionych poniżej elementów. Przy okazji chcemy znowu zwrócić Państwa uwagę na fakt, że podczas jednodniowego szkolenia z motywacji nie będziemy w stanie poruszyć wszystkich zagadnień. 

 1. Czym jest motywacja?
 2. Co wpływa na naszą motywację?
 3. Rodzaje motywacji: motywacja wewnętrzna i zewnętrzna
 4. Motywacja wewnętrzna w praktyce – jak ją wykorzystać
 5. Motywacyjne kształtowanie płac
 6. Systemy premiowania i ich tworzenie
 7. Pozapłacowe czynniki motywacyjne
 8. Teoria X i Y
 9. Teoria oczekiwań pracowników
 10. Analiza potrzeb pracownika
 11. Teoria wzmocnienia
 12. Motywacja w zarządzaniu
 13. Motywowanie zespołów
 14. Budowanie zaangażowania pracowników w praktyce
 15. Badanie zaangażowania
 16. Dlaczego wartościowi pracownicy odchodzą?
 17. Komunikacja jako czynnik motywujący
 18. Argumentowanie poprzez znajomość celów i potrzeb
 19. Motywowanie przy każdej sposobności
 20. Motywująca rola informacji zwrotnej
 21. Jak rozpoznać zmotywowanego pracownika?
 22. Jak zatrzymać dobrego pracownika?
 23. Błędy w motywowaniu
 24. Podsumowanie
 

Dlaczego my?

Co nowego?

 • 1 sierpnia 2018

  Przez rok współpracowaliśmy z międzynarodowym Call Center. Stworzyliśmy lepsze miejsce pracy dzięki opisom stanowisk, przejrzystej ścieżce rozwoju, usprawnieniu komunikacji, zbadaniu satysfakcji pracowników i odpowiedzi na ich oczekiwania. Opracowaliśmy i wprowadziliśmy model szkolenia wdrożeniowego (onboarding) oraz ścieżkę rozwoju pracowników. Poprawiliśmy również sprzedaż dzięki szkoleniom z technik sprzedaży i obsługi klienta, m.in. poprzez położenie nacisku na badanie oczekiwań klientów, opracowanie solidnej argumentacji, umiejętne reagowanie na obiekcje klienta. 

  Jeżeli Państwo również chcecie zwiększyć swoją sprzedaż - zapraszamy do kontaktu!

   

   
 • 1 sierpnia 2018

  Akademia Menedżera! - 23-24.06.2018r. Łódź - 16 godzin

  Dla wszystkich, którzy traktują szkolenia jako inwestycję a nie koszt i chcą budować firmę na zaangażoanych, zmotywowanych pracownikach. 


  Do kwietnia 2019 roku będziemy szkolić uczniów ZS nr 2 w Przysusze z kompetencji niezbędnych na rynku pracy oraz z zarządzania czasem, stresem i motywowania się do nauki. Bardzo dziękuję wszystkim dotychczasowym Uczestnikom za warsztaty. Mamy naprawdę wspaniałą młodzież! 


  Od stycznia 2018 roku prowadzimy szkolenia wspomagające dla szkół średnich z technik prezentacji i pozyskiwania nowych uczniów wraz z podpowiedziami marketingowymi. Zaprzaszamy do kontaktu z opiekunem projektu - Piotrem Łatasem (tel: 602289826)


  Zapobieganie przemocy

  Oddzielenie Pracy Socjalnej od usług i świadczeń

  oraz inne tematy z zakresu Pomocy Społecznej - prowadzi Marta Kowalewska - wieloletni kierownik Filii nr.1 MOPS w Krakowie, wykładowca na Krakowskiej Akademii im. A.Frycza Modrzewskiego, obecnie prowadzi Pogotowie Opiekuńcze.  

  Kontakt do Pani Marty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  Od czerwca 2016r. prowadzimy dwuletni cykl szkoleń zamkniętych dla MSHP z zakresu Obsługi Klienta. W październiku 2018 roku zaczynamy szkolenia w kolejnych marketach. Jesteśmy dumni z tego, że większość przeszkolonych przez nas sklepów przeszła już pomyślnie certyfikację. Serdecznie gratulujemy!

Nasza firma

KGT to zespół trenerów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych i dużych firm. Jesteśmy Kierownikami, Dyrektorami, właścicielami firm, Trenerami w dużych korporacjach, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał.

Rekomendacje

10 listopada 2011

„Praca z Ewą daje wiele satysfakcji, na etapie projektowania szkolenia ma wiele świetnych pomysłów, potrafi je wcielić w życie, dzięki nim prowadzone przez Nas warsztaty i szkolenia były żywiołowe i dawały uczestnikom wiele okazji do uczenia. Na sali szkoleniowej Ewa to 100% profesjonalistka. Życzę każdemu tak zaangażowanego współpracownika.”

 

"Prowadząca zajęcia Pani Ewa Janas wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe"

Wojciech Kowalewski, 

Michał Toma

Korzyści dla Państwa

 • Kompetentni Trenerzy
 • Wysoka jakość usług
 • Dogodne terminy i miejsca szkoleń
 • Rozwój Państwa Firmy
 • Rozwój pracowników
 • Wzrost motywacji pracowników
 • Badanie luk kompetencyjnych
 • Planowanie ścieżek rozwoju
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności