Co robić, żeby być pozytywnie odebranym?
W jaki sposób profesjonalnie się zaprezentować?
Jak zmienić swój wizerunek?

Pierwsze wrażenie powstaje w pierwszych 150 milisekundach kontaktu z drugą osobą. Przez następne pół minuty utwierdzamy się w naszej ocenie. A potem - no cóż, potem bardzo trudno jest już to pierwsze wrażenie zmienić. Autoprezentacja jest niezwykle istotna w sprzedaży, obsłudze klienta, rozmowach o pracę, ale i w każdej sytuacji, która ma potwierdzić naszą wiarygodność, jest więc niezbędna, aby uzyskać wyznaczony cel. Dobrze prezentować powinien się i Sprzedawca, i Dyrektor, i Trener na szkoleniu, i Kelner w restauracji. Inaczej nie przekonamy odbiorców ani do siebie, ani do produktów, które oferujemy. I pamiętajmy: Pierwszego wrażenia NIGDY nie da się zrobić dwa razy !!!

To, w jaki sposób wyglądamy oraz komunikujemy się, to nasza wizytówka. A ponieważ każdy pracownik jest wizytówką firmy, powinien w odpowiedni sposób się prezentować (oczywiście w sposób dostosowany do branży, stanowiska i okoliczności itd.) I absolutnie nie chodzi nam o to, aby wszystkich Państwa pracowników ubrać w jednakowe uniformy ☺

Najczęściej na naszych szkoleniach z Autoprezentacji poruszamy następujące tematy (w zależności od celu szkolenia i uczestników):

 1. Czym jest autoprezentacja?
 2. Korzyści z profesjonalnej autoprezentacji
 3. Pierwsze wrażenie
 4. Nasz wygląd
 5. Komunikacja niewerbalna
 6. Praca z przestrzenią
 7. Komunikacja werbalna
 8. Praca z głosem
 9. Treść
 10. Bariery komunikacyjne
 11. Autoprezentacja podczas wystąpień publicznych
 12. Autoprezentacja podczas rozmów kwalifikacyjnych
 13. Autoprezentacja w sprzedaży
 14. Autoprezentacja w Obsłudze Klienta
 15. Autoprezentacja podczas spotkań zawodowych
 16. Ozdobniki autoprezentacji
 17. Walka ze stresem
 18. Podsumowanie

Dlaczego my?

Co nowego?

 • 3 września 2019

  Dla nas liczą się ludzie - zarówno pracownicy, jak i klienci. Wpieramy rekrutacje, tworzymy opisy stanowisk, pomagamy przy onboardingu, tworzeniu szkoleń wdrożeniowych, kreowaniu przejrzystej ścieżki rozwoju, usprawnianiu komunikacji, badaniu satysfakcji pracowników i odpowiedzi na ich oczekiwania. Sprzedaż podnosimy dzięki szkoleniom z technik sprzedaży i obsługi klienta, m.in. poprzez położenie nacisku na badanie oczekiwań klientów, opracowanie solidnej argumentacji, umiejętne reagowanie na obiekcje klienta oraz utrwalanie nabytej wiedzy w praktyce. 

  Jeżeli zależy Państwu na rozwoju firmy i zaangażowaniu pracowników, na zwiększeniu sprzedaży i poprawieniu jakości obsługi klienta - zapraszamy do kontaktu!

   

   
 • 15 września 2019

   

  Piotr Łatas od kilku lat prowadzi szkolenia z technik prezentacji i pozyskiwania nowych klientów wraz z podpowiedziami marketingowymi. Zapraszamy do kontaktu. 


  Zapobieganie przemocy

  Oddzielenie Pracy Socjalnej od usług i świadczeń

  oraz inne tematy z zakresu Pomocy Społecznej - prowadzi Marta Kowalewska - wieloletni kierownik Filii nr.1 MOPS w Krakowie, wykładowca na Krakowskiej Akademii im. A.Frycza Modrzewskiego, która obecnie prowadzi Pogotowie Opiekuńcze.  

  Kontakt do Pani Marty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza firma

KGT to zespół trenerów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych i dużych firm. Jesteśmy Kierownikami, Dyrektorami, właścicielami firm, Trenerami w dużych korporacjach, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał.

Rekomendacje

10 listopada 2011

„Praca z Ewą daje wiele satysfakcji, na etapie projektowania szkolenia ma wiele świetnych pomysłów, potrafi je wcielić w życie, dzięki nim prowadzone przez Nas warsztaty i szkolenia były żywiołowe i dawały uczestnikom wiele okazji do uczenia. Na sali szkoleniowej Ewa to 100% profesjonalistka. Życzę każdemu tak zaangażowanego współpracownika.”

 

"Prowadząca zajęcia Pani Ewa Janas wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe"

Wojciech Kowalewski, 

Michał Toma

Korzyści dla Państwa

 • Kompetentni Trenerzy
 • Wysoka jakość usług
 • Dogodne terminy i miejsca szkoleń
 • Rozwój Państwa Firmy
 • Rozwój pracowników
 • Wzrost motywacji pracowników
 • Badanie luk kompetencyjnych
 • Planowanie ścieżek rozwoju
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności