Wybierając Krakowską Grupę Trenerów na realizatora powyższych zajęć kierowaliśmy się uznaną marką na polskim rynku. Solidność i fachowość w przeprowadzeniu zajęć utwierdziły nas w tym przekonaniu.

Niniejszym udzielamy referencji Krakowskiej Grupie Trenerów jako wiarygodnemu i rzetelnemu partnerowi, świadczącemu usługi szkoleniowe na bardzo wysokim poziomie."

Kierownik ŚDS Brzostek - Karol Staniszewski


"Ewa, chciałabym Ci bardzo podziękować za szkolenie "Rozwój umiejętności trenerskich". Myślę, że mi jak i innym uczestnikom dało wiele inspiracji, pomysłów, pozwoliło nam zmierzyć się z naszymi słabościami, ale też wiele nauczyć od Ciebie jak i siebie nawzajem. 

Jest mi smutno, bo grupa była świetna, a Ty jesteś wspaniałym nauczycielem.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy i będę uczestnikiem Twojego szkolenia :)"

Malwina Swoboda


"Ewa, chciałabym Ci bardzo podziękować za szkolenie i za materiały (...) wszycy dużo zyskali dzięki Twojej otwartości i elastyczności - odpowiadałaś na niespodziewane pytania i dawałaś konkretne informacje."

Katarzyna Wielguszewska


 "...dziękuję za to, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Krakowską Grupę trenerów. Było profesjonalnie, miło, ciekawie. Podobało mi się, że posiłkowaliście się Państwo specjalistami z różnych dziedzin (...)."

Małgorzata Kręcisz - Kierownik ŚDS Przysieki


„... Szkolenie zostało profesjonalnie przeprowadzone, obejmowało zajęcia zarówno warsztatowe jak i teoretyczne. Każdy jego etap był ciekawy i inspirujący. Osoby biorące udział w szkoleniu potwierdziły rzetelne przygotowanie trenera, jasny i ciekawy sposób przekazywania informacji oraz przydatność zdobytej wiedzy. 

Pani Ewa Janas nawiązała dobry kontakt z grupą, stworzyła atmosferę warsztatów sprzyjającą twórczemu działaniu. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Ewę jako kompetentnego i sprawdzonego trenera".


Małgorzata Pańczyszyn - Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych


„Praca z Ewą daje wiele satysfakcji, na etapie projektowania szkolenia ma wiele świetnych pomysłów, potrafi je wcielić w życie, dzięki nim prowadzone przez Nas warsztaty i szkolenia były żywiołowe i dawały uczestnikom wiele okazji do uczenia. Na sali szkoleniowej Ewa to 100% profesjonalistka. Życzę każdemu tak zaangażowanego współpracownika.”

Michał Toma


 „Krakowska Grupa Trenerów przeprowadziła w mojej Firmie dwudniowe szkolenie dla Menedżerów z tematu” Efektywne Zarządzanie Zespołem".

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, na bardzo wysokim poziomie i znacznie wpłynęło na jakość pracy w naszej Firmie”

Krzysztof Fima


"...Całość szkolenia odznaczała się bardzo wysokim poziomem merytorycznym, dynamiką i elastycznością dopasowaną do potrzeb uczestników. Ponadto stworzona możliwość pracy na włąsnych przypadkach pozwoliła na korygowanie nieskutecznych dotychczas oddziaływań, a przede wszystkim na dzielenie się własnym, dotychczasowym doświadczeniem, co w branżowej grupie zawodowej było szczególnie cenne dla każdego z uczestników spotkania. 

Szkolenie ocenione zostało bardzo wysoko przez wszystkich uczestników spotkania. Jako branżowa grupa zawodowa kolejny raz korzystamy z usług Krakowskiej Grupy Trenerów ze względu na ogromnie satysfakcjonujący poziom nabywanej wiedzy i kompetencji".

Beata Wasiuta - Dyrektor ŚDS Tarnobrzeg

 

Dlaczego my?

Co nowego?

 • 3 września 2019

  Dla nas liczą się ludzie - zarówno pracownicy, jak i klienci. Wpieramy rekrutacje, tworzymy opisy stanowisk, pomagamy przy onboardingu, tworzeniu szkoleń wdrożeniowych, kreowaniu przejrzystej ścieżki rozwoju, usprawnianiu komunikacji, badaniu satysfakcji pracowników i odpowiedzi na ich oczekiwania. Sprzedaż podnosimy dzięki szkoleniom z technik sprzedaży i obsługi klienta, m.in. poprzez położenie nacisku na badanie oczekiwań klientów, opracowanie solidnej argumentacji, umiejętne reagowanie na obiekcje klienta oraz utrwalanie nabytej wiedzy w praktyce. 

  Jeżeli zależy Państwu na rozwoju firmy i zaangażowaniu pracowników, na zwiększeniu sprzedaży i poprawieniu jakości obsługi klienta - zapraszamy do kontaktu!

   

   
 • 15 września 2019

   

  Piotr Łatas od kilku lat prowadzi szkolenia z technik prezentacji i pozyskiwania nowych klientów wraz z podpowiedziami marketingowymi. Zapraszamy do kontaktu. 


  Zapobieganie przemocy

  Oddzielenie Pracy Socjalnej od usług i świadczeń

  oraz inne tematy z zakresu Pomocy Społecznej - prowadzi Marta Kowalewska - wieloletni kierownik Filii nr.1 MOPS w Krakowie, wykładowca na Krakowskiej Akademii im. A.Frycza Modrzewskiego, która obecnie prowadzi Pogotowie Opiekuńcze.  

  Kontakt do Pani Marty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza firma

KGT to zespół trenerów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych i dużych firm. Jesteśmy Kierownikami, Dyrektorami, właścicielami firm, Trenerami w dużych korporacjach, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał.

Rekomendacje

10 listopada 2011

„Praca z Ewą daje wiele satysfakcji, na etapie projektowania szkolenia ma wiele świetnych pomysłów, potrafi je wcielić w życie, dzięki nim prowadzone przez Nas warsztaty i szkolenia były żywiołowe i dawały uczestnikom wiele okazji do uczenia. Na sali szkoleniowej Ewa to 100% profesjonalistka. Życzę każdemu tak zaangażowanego współpracownika.”

 

"Prowadząca zajęcia Pani Ewa Janas wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe"

Wojciech Kowalewski, 

Michał Toma

Korzyści dla Państwa

 • Kompetentni Trenerzy
 • Wysoka jakość usług
 • Dogodne terminy i miejsca szkoleń
 • Rozwój Państwa Firmy
 • Rozwój pracowników
 • Wzrost motywacji pracowników
 • Badanie luk kompetencyjnych
 • Planowanie ścieżek rozwoju
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności