KGT to zespół Trenerów - praktyków z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych i dużych firm. Jesteśmy menedżerami, dyrektorami, właścicielami firm, trenerami w dużych korporacjach, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał. 

Prowadzimy szkolenia w zakresie zarządzania, sprzedaży i doradztwa personalnego. Jesteśmy specjalistami reprezentującymi wieloletnie doświadczenie w pracy z biznesem. Wiemy, jak ważne są wyniki, bycie konkurencyjnym na rynku, pozyskiwanie nowych klientów, zaangażowanie w pracę. Dzieląc się naszym doświadczeniem i umiejętnościami wspieramy Państwa w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. 

Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Pracujemy w oparciu o najbardziej efektywne metody szkoleniowe biorąc pod uwagę podczas współpracy również czas i koszty. Naszym celem jest opracowanie optymalnych rozwiązań, które będą dopasowane do Państwa oczekiwań, wykorzystując możliwie najlepszą strategię.  

Aby szkolenie przyniosło spodziewane efekty poznajemy Państwa potrzeby, diagnozujemy obecną sytuację, pytamy i odpowiadamy na pytania, studiujemy problemy i szukamy rozwiązań. 

Na warsztatach przekazujemy wiedzę, uczymy umiejętności, dzielimy się rzeczywistymi doświadczeniami. Czynimy uczestników bohaterami praktycznych ćwiczeń by doświadczyli nowych rzeczy i nie bali się podejmowania wyzwań.

Naszym celem jest zmotywowanie uczestników szkolenia do tego, aby z odwagą dokonywali zmian w swoim dotychczasowym zachowaniu.

Przyświeca nam zasada bliskiego działania z Klientem nie tylko na sali szkoleniowej, ale również poza nią, dlatego po szkoleniu/procesie szkoleniowym proponujemy indywidualne konsultacje tak, aby z powodzeniem wdrożyć i utrwalić pożądane zmiany. 

Współpracujemy ściśle z uczelniami wyższymi, organizacjami rządowymi i pozarządowymi, a nasze artykuły są publikowane na największych portalach branży HR: HR Standard i WP Praca.

 

Dlaczego my?

Co nowego?

 • 3 września 2019

  Dla nas liczą się ludzie - zarówno pracownicy, jak i klienci. Wpieramy rekrutacje, tworzymy opisy stanowisk, pomagamy przy onboardingu, tworzeniu szkoleń wdrożeniowych, kreowaniu przejrzystej ścieżki rozwoju, usprawnianiu komunikacji, badaniu satysfakcji pracowników i odpowiedzi na ich oczekiwania. Sprzedaż podnosimy dzięki szkoleniom z technik sprzedaży i obsługi klienta, m.in. poprzez położenie nacisku na badanie oczekiwań klientów, opracowanie solidnej argumentacji, umiejętne reagowanie na obiekcje klienta oraz utrwalanie nabytej wiedzy w praktyce. 

  Jeżeli zależy Państwu na rozwoju firmy i zaangażowaniu pracowników, na zwiększeniu sprzedaży i poprawieniu jakości obsługi klienta - zapraszamy do kontaktu!

   

   
 • 15 września 2019

   

  Piotr Łatas od kilku lat prowadzi szkolenia z technik prezentacji i pozyskiwania nowych klientów wraz z podpowiedziami marketingowymi. Zapraszamy do kontaktu. 


  Zapobieganie przemocy

  Oddzielenie Pracy Socjalnej od usług i świadczeń

  oraz inne tematy z zakresu Pomocy Społecznej - prowadzi Marta Kowalewska - wieloletni kierownik Filii nr.1 MOPS w Krakowie, wykładowca na Krakowskiej Akademii im. A.Frycza Modrzewskiego, która obecnie prowadzi Pogotowie Opiekuńcze.  

  Kontakt do Pani Marty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza firma

KGT to zespół trenerów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych i dużych firm. Jesteśmy Kierownikami, Dyrektorami, właścicielami firm, Trenerami w dużych korporacjach, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał.

Rekomendacje

10 listopada 2011

„Praca z Ewą daje wiele satysfakcji, na etapie projektowania szkolenia ma wiele świetnych pomysłów, potrafi je wcielić w życie, dzięki nim prowadzone przez Nas warsztaty i szkolenia były żywiołowe i dawały uczestnikom wiele okazji do uczenia. Na sali szkoleniowej Ewa to 100% profesjonalistka. Życzę każdemu tak zaangażowanego współpracownika.”

 

"Prowadząca zajęcia Pani Ewa Janas wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe"

Wojciech Kowalewski, 

Michał Toma

Korzyści dla Państwa

 • Kompetentni Trenerzy
 • Wysoka jakość usług
 • Dogodne terminy i miejsca szkoleń
 • Rozwój Państwa Firmy
 • Rozwój pracowników
 • Wzrost motywacji pracowników
 • Badanie luk kompetencyjnych
 • Planowanie ścieżek rozwoju
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności