O nas

11 listopada 2011

KGT to zespół Trenerów - praktyków z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych, średnich i dużych firm. Jesteśmy menedżerami, właścicielami firm, trenerami w dużych korporacjach, coachami i psychologami, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał. 

Więcej…

Nasz zespół

Szkolenia e-learningowe – nagroda czy obowiązek

Szkolenia e-learningowe są coraz bardziej popularne i coraz częściej wprowadzane przez firmy, jako dużo tańsza alternatywa dla szkoleń prowadzonych przez firmy szkoleniowe, lub jako uzupełnienie wiedzy z tematów wewnętrznych. ...

Witaj nowy Pracowniku …

Wszyscy wiedzą, jak ważne są początki pracownika w firmie, jak istotne jest właściwe wdrożenie nowej osoby oraz wsparcie w nowym środowisku. ...

Zatrudniać czy awansować?

Obecnie na rynku dominuje tendencja do zatrudniania nowych, idealnych menedżerów, coraz rzadziej natomiast awansujemy już pracujących pracowników. Czemu nie korzystamy z własnych zasobów i wolimy zatrudnić osobę z zewnątrz? ...

Jak zapewnić pracownikom udział w efektywnym szkoleniu

Obecnie na rynku , ze względu na realizację projektów unijnych, mamy do wyboru mnóstwo szkoleń i tyle samo firm szkoleniowych ...

PRAWO TRÓJKI w procesie rekrutacji

Mówi się, że, błędne decyzje kadrowe kosztują od 3 do 5 razy więcej niż roczna pensja osoby zatrudnionej. ...

Kariera na obcasach

Dlaczego wciąż zmagamy się z rzeczywistością, w której mężczyźni piastują stanowiska menedżerskie? Jak pogodzić życie osobiste z zawodowym? Jak zarządzać własnymi finansami? Na te i wiele innych pytań udzielamy odpowiedzi w naszych szkoleniach skierowanych TYLKO DO KOBIET. Zapraszamy na szkolenia obejmujące techniki autoprezentacji i komunikacji, poruszające ważne aspekty kobiecego

funkcjonowania w Biznesie i w życiu prywatnym. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dotyczące postaw zawodowych, relacji damsko-męskich, zarządzania własnymi finansami. Na każde spotkanie zapraszamy konsultantów - specjalistów z różnych dziedzin: Dietetyka. Trenera Fitness, Trenera Tańca, Stylistkę, Brafiterkę i innych. Organizowane przez nas spotkania odbywają się zawsze we wspaniałej atmosferze. Zapewniamy dużo wiedzy i jeszcze więcej zabawy.

Drogie Panie - zapraszamy do kontaktu - naprawdę warto !!!

Drogi Szefie - jeżeli chcesz sprawić swoim Pracownicom miłą niespodziankę - chętnie zorganizujemy takie szkolenie w Twojej Firmie.

Dlaczego my?

Co nowego?

 • 1 sierpnia 2018

  Przez rok współpracowaliśmy z międzynarodowym Call Center. Stworzyliśmy lepsze miejsce pracy dzięki opisom stanowisk, przejrzystej ścieżce rozwoju, usprawnieniu komunikacji, zbadaniu satysfakcji pracowników i odpowiedzi na ich oczekiwania. Opracowaliśmy i wprowadziliśmy model szkolenia wdrożeniowego (onboarding) oraz ścieżkę rozwoju pracowników. Poprawiliśmy również sprzedaż dzięki szkoleniom z technik sprzedaży i obsługi klienta, m.in. poprzez położenie nacisku na badanie oczekiwań klientów, opracowanie solidnej argumentacji, umiejętne reagowanie na obiekcje klienta. 

  Jeżeli Państwo również chcecie zwiększyć swoją sprzedaż - zapraszamy do kontaktu!

   

   
 • 1 sierpnia 2018

  Akademia Menedżera! - 23-24.06.2018r. Łódź - 16 godzin

  Dla wszystkich, którzy traktują szkolenia jako inwestycję a nie koszt i chcą budować firmę na zaangażoanych, zmotywowanych pracownikach. 


  Do kwietnia 2019 roku będziemy szkolić uczniów ZS nr 2 w Przysusze z kompetencji niezbędnych na rynku pracy oraz z zarządzania czasem, stresem i motywowania się do nauki. Bardzo dziękuję wszystkim dotychczasowym Uczestnikom za warsztaty. Mamy naprawdę wspaniałą młodzież! 


  Od stycznia 2018 roku prowadzimy szkolenia wspomagające dla szkół średnich z technik prezentacji i pozyskiwania nowych uczniów wraz z podpowiedziami marketingowymi. Zaprzaszamy do kontaktu z opiekunem projektu - Piotrem Łatasem (tel: 602289826)


  Zapobieganie przemocy

  Oddzielenie Pracy Socjalnej od usług i świadczeń

  oraz inne tematy z zakresu Pomocy Społecznej - prowadzi Marta Kowalewska - wieloletni kierownik Filii nr.1 MOPS w Krakowie, wykładowca na Krakowskiej Akademii im. A.Frycza Modrzewskiego, obecnie prowadzi Pogotowie Opiekuńcze.  

  Kontakt do Pani Marty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  Od czerwca 2016r. prowadzimy dwuletni cykl szkoleń zamkniętych dla MSHP z zakresu Obsługi Klienta. W październiku 2018 roku zaczynamy szkolenia w kolejnych marketach. Jesteśmy dumni z tego, że większość przeszkolonych przez nas sklepów przeszła już pomyślnie certyfikację. Serdecznie gratulujemy!

Nasza firma

KGT to zespół trenerów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, pasjonatów od lat szkolących pracowników małych i dużych firm. Jesteśmy Kierownikami, Dyrektorami, właścicielami firm, Trenerami w dużych korporacjach, a w wolnej chwili z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że źródłem sukcesu każdej firmy są jej pracownicy. To oni w dużej mierze decydują o wynikach Firmy, tworzą jej wartość i są jej największą szansą. My pomagamy zmienić ich zachowania, rozwijać kompetencje i talent tak, aby wyzwolić drzemiący w nich potencjał.

Rekomendacje

10 listopada 2011

„Praca z Ewą daje wiele satysfakcji, na etapie projektowania szkolenia ma wiele świetnych pomysłów, potrafi je wcielić w życie, dzięki nim prowadzone przez Nas warsztaty i szkolenia były żywiołowe i dawały uczestnikom wiele okazji do uczenia. Na sali szkoleniowej Ewa to 100% profesjonalistka. Życzę każdemu tak zaangażowanego współpracownika.”

 

"Prowadząca zajęcia Pani Ewa Janas wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zwiększających tempo przyswajania wiedzy oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe"

Wojciech Kowalewski, 

Michał Toma

Korzyści dla Państwa

 • Kompetentni Trenerzy
 • Wysoka jakość usług
 • Dogodne terminy i miejsca szkoleń
 • Rozwój Państwa Firmy
 • Rozwój pracowników
 • Wzrost motywacji pracowników
 • Badanie luk kompetencyjnych
 • Planowanie ścieżek rozwoju
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności